Vietējie labumi un neparastāki našķi – Āgenskalna tirgus placī atsākas rosība

0 Komentāru
Vietējie labumi un neparastāki našķi – Āgenskalna tirgus placī atsākas rosība
Foto: Jānis Zvērs / TV3 Ziņas

Āgenskalna tirgus šodien atsāk pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecību. Tas būs atvērts katru dienu, izņemot pirmdienas.

No šīs dienas līdz 5. augustam būs īpaša tirgus atklāšanas programma. TV3 Ziņas novēroja, ka šodien tirgū sastopami daudz tirgotāju, kuri piedāvā vietējos tirgus labumus. Tāpat tirgus placī atrodas dažādas kafejnīcas.

Pircējiem ir iespēja nopirkt gan ierastos dārzeņus, gan neparastākus našķus. Tirgus plača vidū atrodas skatuve, bet malā vairākas izlietnes.

 

Šodien no plkst. 8.30 līdz 21.00 tirgus apmeklētājiem būs iespēja arī uzzināt visu par Āgenskalna tirgus nākotni.

Savukārt sestdien, 4. augustā, no plkst. 08.30 līdz 19.00 visu vecumu apmeklētāji aicināti vingrot, vērot ēdienu gatavošanas paraugdemonstrējumus un nogaršot Rīgas restorānu uz vietas gatavotus ēdienus, baudīt svaigi spiestas sulas un smūtijus no tirgū iegādātiem augļiem un dārzeņiem, kā arī vairāk uzzināt par vietējiem produktiem no Latvijas zemniekiem un mājražotājiem.

Svētdien, 5. augustā, no plkst. 08.30 līdz 19.00 tirgū notiks ģimenes diena, kur lieli un mazi aicināti piedalīties vairākās bezmaksas darbnīcās un meistarklasēs. Būs pieejami gardumi tieši bērniem. Īpaši gaidīti Āgenskalna tirgus pasākumos ir vecmāmiņas un vectētiņi.

No 7. augusta tirgošanās āra teritorijā notiks ikdienā – no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 7.30 līdz 19.00, tirgum no jauna pulcējot zemniekus, amatniekus, mājražotājus, kafejnīcas un restorānus izbraukumā, un dodot tiem iespēju kļūt pieejamiem plašai publikai.

Jau ziņots, ka tiesības turpmākos 30 gadus nomāt Āgenskalna tirgu un tam piegulošo teritoriju šogad maijā ieguvis Kalnciema kvartālā saimniekojošais uzņēmums SIA “Kalnciema iela”. Minētais Kārlim Dambergam piederošais uzņēmums bija vienīgais, kurš pieteica savu kandidatūru izsolē.
0 Komentāru