Komentāri
Viestura prospektā pamana uz zemes gulošu, automašīnas notriektu skolnieci
FOTO: LETA

Vakar, 16. maija, pēcpusdienā Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, dodoties uz glābšanas staciju Vecāķi, pamanīja, ka Viestura prospektā blakus kādai automašīnai uz zemes guļ meitene un kliedz pēc palīdzības.

Meitene bija šoka stāvoklī un nespēja atbildēt uz jautājumiem. Kārtības sargi ļoti uzmanīgi atbrīvoja meitenes rokas no mugursomas, turēja meitenes galvu un uzturēja nomierinošu sarunu, lai cietusī pēc iespējas mazāk kustētos.

Policijas darbinieki sniedza nepieciešamo palīdzību, līdz ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri hospitalizēja cietušo 11 gadus veco meiteni.

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas darbinieki, kuri pieņēma autovadītāja paskaidrojumus un fiksēja citus negadījuma apstākļus.

Darbu notikuma vietā turpināja Valsts policijas darbinieki, kuru pienākumos būs arī šā negadījuma izmeklēšana. Par notikušo informēti meitenes vecāki.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl