Komentāri

Ziemassvētku laiks vairumam ģimeņu ir kopā būšanas laiks, bet simtiem vientuļo pensionāru svētkus sagaida sociālas aprūpes centros, kur ne visus vecos ļaudis apmeklē tuvinieki.

Rīgas pansionāta Mežciems aprūpējamie gan cenšas Ziemassvētku laikā par dzīvi pārāk nesūdzēties un aicina to nedarīt arī citus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inārs Vinte sociālas aprūpes centrā Mežciems šogad sagaida 40. Ziemassvētkus – jau tik ilgi 1.grupas invalīds centru sauc par savām mājām. Saglabāt optimismu, palīdzot vaļasprieks, fotografēšana un ticība dievam.

Ziemassvētki ir pārdomu laiks, kad daudz jāgremdējas atmiņās par to, kas bijis un pārdomās par kā būt jābūt.

Uz atvadām Inārs piekodina TV3 ziņām, lai atbildīgajiem dienestiem pavēsta, ka jau sešus gadus viņš gaida sev jaunus ratiņus, jo vecie sen kļuvuši par mazu. Tā būtu ļoti gaidīta Ziemassvētku dāvana.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl