Vientuļai māmiņai un viņas diviem dēlēniem nepieciešama apkārtējo palīdzība

12 komentāri
Vientuļai māmiņai un viņas diviem dēlēniem nepieciešama apkārtējo palīdzība
FOTO: LETA

Lūgums palīdzēt māmiņai no Aizputes, kura viena audzina divus dēliņus (3 un 9 gadus vecus). Ģimenei ir piešķirts trūcīgās ģimenes statuss, vēsta ieraksts labdarības organizācijas Labdaris.lv mājaslapā.

”Diemžēl ģimenei nav finanses, lai iegādātos neirologa izrakstītos medikamentus vecākajam dēliņam. Bērniņam šobrīd ir veselības problēmas, mēs varam palīdzēt, lai atvieglotu bērniņa ikdienu. Puisītim nepieciešami medikamenti.”

”Vienīgā viņu iztika ir no valsts maksātajiem uzturlīdzekļiem un bērnu naudas. Medikamentu izmaksu kopējā summa ir 60 eiro. Ģimenei šī summa ir par lielu, lai varētu medikamentus iegādāties paši saviem spēkiem. Lūdzam palīdzēt, sniedzot finansiālu atbalstu,” aicina organizācija.

Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ. Nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377

Tālrunis: +371 22442000
E-pasts: labdaribaslapa@gmail.com
www.labdaribaslapa.lv

TOP komentāri

 • Zita
  +4 +4 0

  Zita

  Vai tad tiešām pašvaldība nevar atrast līdzekļus,nav taču tūkstoši!!!
 • ento
  +3 +3 0

  ento

  Vai vispār Latvijā kāds zin, kā dzīvo sievietes,kuras vienas audzina bērnus?! Vai šim sievietēm nevajadzētu papildus palīdzēt? Ir taču mātes,kuras vienas audzina 3 un pat vairāk bērnu!
 • LoLfail
  +3 +3 0

  LoLfail

  Vispār jau pašvaldība var pieņemt lēmemu un kompensēt bērnam vajadzīgos medikamentus, jo mātei ir piešķirts trūcīgā statuss. Tā jau nu nav, ka nekādus pabalstus trūcīgie nesaņem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl