Viens suns atrasts akā, otrs – nobadināts skraidījis pa ceļu; patversme meklē saimniekus

2 komentāri
Viens suns atrasts akā, otrs – nobadināts skraidījis pa ceļu; patversme meklē saimniekus
Ekrānuzņemums

Patversmē Meža vairogi daudzi suņi gaida savus saimniekus, taču par diviem no tiem darbiniekiem patlaban īpašas rūpes. Viens suns atrasts akā, otrs – nobadināts skraidījis pa ceļu.

Vakar ugunsdzēsēji brauca uz Bukultiem, kur viņu palīdzība bija nepieciešama sunim. Dzīvnieks bija iekritis akā, no kuras pats nekādi nespēja tikt laukā.

Bieži šādos gadījumos no akām nākas izcelt vien dzīvnieku līķus, taču šoreiz nelaime pamanīta laikus, un suni izdevies glābt. Tā kā saimnieka tuvumā nav bijis, gados vecā suņu meitene aizvesta uz Meža vairogiem, kur šobrīd atgūstas no lielā pārdzīvojuma.

Šis suns savu dzīvi pavadījis ar cilvēkiem. Danute ir pārliecināta, ka viņam kaut kur, visticamāk, turpat Bukultos ir saimnieks, kuram vajadzētu braukt uz Meža vairogiem savam dzīvniekam pakaļ. Savus saimniekus Mežavairogos gaida arī kāda cita suņu meitene. Viņa patversmē nonākusi sestdien.

Ja esat saimnieks kādam no šiem suņiem vai arī zināt, kur meklēt saimnieku – dzīvnieku patversme Mežavairogi strādā visu diennakti. Ar patversmi var sazināties, zvanot uz šobrīd redzamajiem tālruņa numuriem. Visiem citiem dzīvnieku saimniekiem sirsnīgs ieteikums – sargāt savus mīluļus un nepieļaut tādas situācijas.