Komentāri

Saspringtā gaisotnē šodien aizritēja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības padomes saruna ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski par jauno pedagogu atalgojuma modeli.

Domstarpības valdīja gan par aprēķiniem, – par cik tad īsti saskaņā ar jauno modeli no 1. septembra varētu pieaugt skolotāju algas, gan par gaidāmo atalgojuma samazinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pierīgas skolas, kurās atalgojums varētu sarukt 1300 pedagogiem, joprojām cer uz kompromisu, bet ir gatavas arī radikāliem soļiem.
kāda pamata.

Tikmēr teju bezcerība iestājusies pirmsskolas pedagogu vidū. Viņi norāda, ka tiek šķelti bērnudārzu kolektīvi, jo tiem skolotājiem, kuri strādā ar piecgadīgiem un sešgadīgiem bērniem, atalgojums no 1. septembra augs, bet pārējiem algas pielikums tiek solīts tikai no 1. janvāra.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl