Komentāri

Pretēji premjera Māra Kučinska paziņojumam, ka jauno ekonomikas ministru Saeima apstiprinās pēc valsts budžeta pieņemšanas, partijas ”Vienotība” valde šovakar vienojusies uzstāt, ka balsojumam par nākamo ministru jānotiek pirms valsts budžeta apstiprināšanas.

“Vienotības” vadītājs un pagaidām arī ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens iepriekš atklājis, ka “Vienotībai” pagaidām ir trīs kandidāti ekonomikas ministra amatam. Pēc neoficiālas informācijas, tie ir Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis, Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Ploka un Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienotības” vadība bija apņēmusies ekonomikas ministra amata kandidātu nosaukt šodien, taču partijas valdes sēde vakarā pieņemts lēmums to nedarīt. To partijā publiski pamato ar valdības partneru vēlmi nesteigties ar jaunā ministra apstiprināšanu.

Nojaušams, ka vienprātības par ekonomikas ministra amata kandidātu nav arī pašā “Vienotībā”, kuras vadītājs Ašeradens norāda, ka par kandidatūru vēl nepieciešamas apspriesties politiskā spēka institūcijās.

Premjers Māris Kučinskis bija lūdzis jaunā ministra iecelšanu atlikt līdz valsts budžeta atbalstīšanai Saeimā galīgajā lasījumā, kas paredzēta novembra beigās. Valdības vadītājs šodien pat paziņoja, ka panākta vienošanās līdz šim laikam jauno ministra amata kandidātu nevirzīt apstiprināšanai Saeimā. Tomēr, pretēji premjera vēlmēm, “Vienotība” pirmdien vakarā nolēmusi, ka jaunais ministrs jāapstiprina nedēļu pirms budžeta pieņemšanas – 16. novembrī.

“Vienotība” tagad plāno savu kandidātu uz ministra amatu nosaukt nākamā mēneša sākumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl