Komentāri

Pretēji premjera Māra Kučinska paziņojumam, ka jauno ekonomikas ministru Saeima apstiprinās pēc valsts budžeta pieņemšanas, partijas ”Vienotība” valde šovakar vienojusies uzstāt, ka balsojumam par nākamo ministru jānotiek pirms valsts budžeta apstiprināšanas.

“Vienotības” vadītājs un pagaidām arī ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens iepriekš atklājis, ka “Vienotībai” pagaidām ir trīs kandidāti ekonomikas ministra amatam. Pēc neoficiālas informācijas, tie ir Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis, Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre Karina Ploka un Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienotības” vadība bija apņēmusies ekonomikas ministra amata kandidātu nosaukt šodien, taču partijas valdes sēde vakarā pieņemts lēmums to nedarīt. To partijā publiski pamato ar valdības partneru vēlmi nesteigties ar jaunā ministra apstiprināšanu.

Nojaušams, ka vienprātības par ekonomikas ministra amata kandidātu nav arī pašā “Vienotībā”, kuras vadītājs Ašeradens norāda, ka par kandidatūru vēl nepieciešamas apspriesties politiskā spēka institūcijās.

Premjers Māris Kučinskis bija lūdzis jaunā ministra iecelšanu atlikt līdz valsts budžeta atbalstīšanai Saeimā galīgajā lasījumā, kas paredzēta novembra beigās. Valdības vadītājs šodien pat paziņoja, ka panākta vienošanās līdz šim laikam jauno ministra amata kandidātu nevirzīt apstiprināšanai Saeimā. Tomēr, pretēji premjera vēlmēm, “Vienotība” pirmdien vakarā nolēmusi, ka jaunais ministrs jāapstiprina nedēļu pirms budžeta pieņemšanas – 16. novembrī.

“Vienotība” tagad plāno savu kandidātu uz ministra amatu nosaukt nākamā mēneša sākumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl