Vienotība oficiāli izvirza Seili izglītības un zinātnes ministres amatam

0 Komentāru
Vienotība oficiāli izvirza Seili izglītības un zinātnes ministres amatam
Foto: LETA

Partijas Vienotība valde šodien nolēma virzīt Iespējamās misijas vadītāju Mārīti Seili izglītības un zinātnes ministra amatam.

Seile ir ieguvusi maģistra grādu matemātikā Latvijas Universitātē, kā arī maģistra grādu Tventes Universitātē Nīderlandē, kur apguva izglītības un apmācības sistēmu veidošanas zinātni.

Pirms darba Iespējamā misijā Seile strādāja celtniecības jomas uzņēmumā Primekss, kur dažādos laikos ieņēma dažādas pozīcijas – biznesa procesu direktores amatu, personāla direktores amatu, kā arī valdes locekļa amatu. No 2002. līdz 2008. gadam Seile strādāja uzņēmumā Maxima Latvija, kur bija personāla direktore, bet pirms tam ieņēma mācību daļas vadītājas amatu.

Pirms tam, no 1998. gada līdz 2004. gadam, viņa bija Skolu atbalsta centra direktore, savukārt no 1996. gada līdz 1998. gadam bija Sorosa fonda projektu vadītāja.

Seile no 1992. gada līdz 1996. gadam strādāja Preiļu 1. vidusskolā par matemātikas skolotāju un direktora vietnieci.

Jau ziņots, ka koalīcijas partneri otrdien vienojušies par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā. Vienotību jaunajā valdībā varētu pārstāvēt Ministru prezidente Laimdota Straujuma, finanšu ministrs Jānis Reirs, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, satiksmes ministrs Anrijs Matīss, kā arī izglītības un zinātnes ministre Seile.

Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien, tiekoties ar topošās koalīcijas partneriem, neesot izteicis iebildumus pret kādu no ministru kandidātiem.

0 Komentāru