Vienotība apsver iespēju virzīt savu veselības ministra amata kandidātu

2 komentāri
Vienotība apsver iespēju virzīt savu veselības ministra amata kandidātu
FOTO: LETA

”Veselības nozarē samilzušās problēmas pieprasa tūlītēju, profesionālu un izlēmīgu rīcību. Ministru prezidents Māris Kučinskis nedrīkst kavēties ar nākamā veselības ministra nominēšanu, par ministra darba prioritāti nosakot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem,” tā šodien, 10. jūnijā, lēmusi partijas Vienotība valde.

Vienotība arī paudusi, ka būtu gatava uzņemties atbildību par veselības aprūpes nozari un apsvērs iespēju virzīt savu veselības ministra amata kandidātu.

Partijas valde norāda, ka jau iepriekš vērsusi premjera uzmanību uz to, ka līdzšinējā ministra vadībā Veselības ministrijas īstenotā politika nav bijusi pietiekami orientēta uz to, lai piedāvātu efektīvākos un pacientiem labākos risinājumus.

”Līdz galam neatrisinātās problēmas nozarē samilzušas, raisot neapmierinātību gan sabiedrībā, gan nozares pārstāvju vidū. Virkne veselības aprūpes jomu pārstāvju cēluši trauksmi gan par nozarei nepietiekamo finansējumu, reģionālo slimnīcu vadītāji pauž satraukumu par samazināto finansējumu valsts apmaksātajiem ambulatorajiem izmeklējumiem, savukārt pacienti ir pamatoti sašutuši par nesamērīgi garajām rindām uz izmeklējumiem un ārstēšanu,” pauž Vienotība.

2 komentāri