20 komentāri
Vienīgā ģimenes apgādātāja, kura nonākusi slimnīcā, lūdz apkārtējo palīdzību
FOTO: LETA

”Ilga no Engures novada uzņēmusies rūpes ne tikai par savu nepilngadīgo bērnu, bet arī meitu, kura šobrīd pati nestrādā. Meita ir otrā mazuļa gaidībās, kas nozīmē, ka Ilgai jāparūpējas arī par septiņgadīgo mazdēliņu. Diemžēl apstākļi ir tādi, ka sieviete bez apkārtējo palīdzības nespēj tikt galā,” vēsta Labdarības lapa.

”Strādājot par minimālo algu, Ilgai izdevies nodrošināt ģimeni ar elementārāko iztiku, nopirkt pārtiku, samaksāt par malku, elektrību, transportu uz darbu. Taču komunālajiem maksājumiem nav pieticis, un šobrīd izveidojies 300 eiro parāds. Turklāt Ilga palikusi bez darba. Sieviete pārdzīvo, ka nākas lūgt palīdzību, taču neredz citu iespēju kā situāciju atrisināt.”

”Kamēr sazinājāmies ar sociālo dienestu, lai noskaidrotu visu par ģimeni, šai ķibelei pievienojusies vēl viena liksta – Ilga krita, laužot gūžas kaulu. Slimnīcā atrodas jau septīto dienu un nav zināms, cik dienas vēl tur būs jāuzturas. Maksa par vienu diennakti slimnīcā ir 10 eiro. Ņemot vērā, ka naudas nav un lauztās gūžas atveseļošana vēl uz laiku atņems iespēju meklēt jaunu darbiņu, lūdzam palīdzēt Ilgas ģimenei pārvarēt šo grūto brīdi, sniedzot finansiālu atbalstu,” vēsta labdarības organizācija.

Rekvizīti ziedojumiem:

Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377
Pamatojums: Ilgai no Engures novada

TOP komentāri

 • Ieva
  +13 +13 0

  Ieva

  Vai gadījumā palīdzība nebija jāprasa pirmkārt meitas abu bērnu tēvam vai varbūt tēviem??? un ja palīdzību tur nav ko prasīt, tad šajā situācijā palīdzība sociālajās struktūrās bija laicīgi jāmeklē meitai PAŠAI, nevis jāuzkrauj savas problēmas mātei... vai arī klasiskais gadījums, ka meita izrādās cilvēks ar īpašām vajadzībām, saprotiet pareizi - man nav nekas pret šādiem cilvēkiem, bet ir ļoti negatīva tendence - tieši šie ļaudis bieži vien ir ļoti naski uz bērnu taisīšanu, bet absolūti bezpalīdzīgi , kad šie bērni (ļoti bieži tādi paši īpašie) ir jābaro, jāaudzina un jāskolo... Man pašai ir 5 bērni , kurus lielā mērā audzināju viena, tomēr iztikām bez palīdzības lūgšanas un savai mātei tieši otrādi - ES palīdzēju, nevis ko gaidīju no viņas - un domāju, ka mans piemērs būs paraugs arī maniem bērniem :)
 • Ieva
  +11 +11 0

  Ieva

  Nu, septiņi gadi starpā NAV katru gadu... bet jāpiekrīt - meitai ir jābūt kaut minimāliem ienākumiem 1) kaut vai bērnu nauda par 7 gadīgo,
  2) + vismaz 75 eiro mēnesī, kas ir MINIMĀLĀ VALSTS NODROŠINĀTĀ UZTURLĪDZEKĻU SUMMA, gadījumā, ja bērna tēvs nedod nekādus līdzekļus
  3) vai tad tā meita nekad nav strādājusi, ja nav pat bezdarbnieka pabalsta vai dekrēta naudas??? tad nu tiešām nebija gudri plānot vēl bērnus....
 • LASTOČKA
  +7 +7 0

  LASTOČKA

  Labdien! Lai griežas soc dienestā, tas palidz , ja cilvekam kāda nelaime. Tāpat ir sabiedriskie darbi , kur atreķina paradus par dzivokli, tapat taču ir tas iztikas pakas. Nu nevajag krist izmisuma. Palidz sociķi ar par slimnicu samaksat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl