Komentāri
Vienbalsīgi atbalsta ZZS deputāta Kalnozola izdošanu tiesāšanai
FOTO: LETA

Saeimas Mandātu un ētikas komisija vienbalsīgi atbalstījusi Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāta Valda Kalnozola izdošanu tiesāšanai.

Rīt par to vēl būs jālemj Saeimas sēdē. Kalnozols ir apsūdzēts par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien viņš deputātus aicināja ļaut turpināt iztiesāt krimināllietu, kas tika ierosināta vēl pirms viņš kļuva par deputātu.

Taču vienlaikus Kalnozols uzskata, ka spēkā esošais regulējums, kas tiesvedībā iesaistītiem deputātiem liedz piedalīties Saeimas sēdēs un balsot, ir cilvēktiesību pārkāpums.

Ja rīt Saeima piekritīs, ka tiek turpināta Kalnozola tiesāšana, viņam būs jāpamet sava vieta sēžu zālē, un, kamēr vien ilgs tiesvedība, premjera partija būs zaudējusi viena deputāta balsi.

”Pārdzīvosim”, tā LNT Ziņām sacīja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, paužot cerību, ka deputāts balsstiesības nebūs zaudējis uz ilgu laiku un tiesvedība iespējami drīz tiks izbeigta, jo, kā norāda Kalnozols, viņš ir vienojies par mierizlīgumu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl