Viena paraksta trūkuma dēļ iestrēgusi projekta Rail Baltica turpināšana

Komentāri

Viena paraksta trūkuma dēļ iestrēgusi ātrgaitas dzelzceļa projekta Rail Baltica turpināšana. Ar vienošanās apstiprināšanu vilcinās Lietuvas dzelzceļa kompānija.

Tā ir vienīgā no deviņām institūcijām trīs Baltijas valstīs, kas joprojām nav parakstījusi vienošanās līgumu par vairāku miljardu eiro projekta finansēšanas un izpildes nosacījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešdien iepazīstinot ar Rail Baltica īstenošanu, Lietuvas Transporta ministrijas pārstāvis sacīja, ka aizķeršanās ir tikai tehniska un neesot pamata bažām, ka uzņēmums Lietuvas dzelzceļš līgumu varētu neparakstīt.

Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail vadītāja Baiba Rubesa skaidro, ka bez Lietuvas Dzelzceļa paraksta projektu nav iespējams īstenot tā, kā to paredz iepriekšējās vienošanās. Taču viņa paļaujas uz Lietuvas amatpersonu teikto, ka trūkstošā paraksta saņemšana ir tikai laika jautājums.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl