Komentāri

Militārā ierindā šo dienu aizvadīja Oskara Kalpaka tautas daiļamatniecības pamatskolas bērni Rīgā. Godinot pulkveža Oskara Kalpaka nāves gadadienu, skolas direktore kopā ar bruņoto spēku instruktoriem iedzīvina jaunu tradīciju – ierindas skates. Direktore akcentē, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, tomēr nevajagot skates saistīt ar padomju laikiem.

Skaļas, skaidras komandas, stāja soļi. Iepriekš minēto un vēl daudz ko skolēni apguva aizvadīto mēnešu laikā divdesmit viena bruņoto spēku instruktora vadībā. Tagad pienācis brīdis apgūto atrādīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrā klasē tika izvēlēts komandieris, kurš uzņēmās klases biedru komandēšanu. Vairumā klašu bija redzams, ka tieši meitenes labi iejūtas komandieres lomā.

To, cik precīzas ir komandas, un kā tās tiek izpildītas, tas viss nepalika nepamanīts. Žūrija, kurā bija gan skolotāji, gan arī bruņoto spēku komandieris, centās izvēlēties labākos.

Saskaitot visus punktus, vislabāk ierindas skatē šajā reizē sevi parādīja 4.a klases skolēni, īpaši tika uzteikta klases komandiere.

Direktore skaidro, ka skola jau daudzus gadus nes Oskara Kalpaka vārdu, un te vienmēr tiek īpaši svinēti valsts svētki. Šis ir pirmais gads, kad šādā veidā skolēni godina Latvijas armijas pirmā komandiera piemiņu un nedrīkst to saistīt ar padomju laikiem.

Šis ir ceļojošais kauss. Ierindas skates turpmāk Oskara Kalpaka daiļamatniecības pamatskolā būs tradīcija.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl