Komentāri

Atsevišķos iecirkņos te ne tikai runā par divreiz lielāku aktivitāti kā iepriekšējās vēlēšanās, bet šodien liels izaicinājums bija arī balsotgribētāju rindas, kas stiepās pat ārā uz ielas

Nepārtrauktas rindas ārpus Rīgas centra balsošanas iecirkņiem stiepās visas dienas garumā, un cilvēki tajās pavadīja vidēji 20 minūtes.

Aktivitāte iecirknī Rīgas 1.Valsts ģimnāzijā bija tik liela, ka tur nobalsoto biļetenu urna ap vakaru bija pārpildīta un atnesta jauna.

Galvaspilsētā viena no lielākajām balsotāju aktivitātēm bija arī tirdzniecības centrā Spice, tur urna ar biļeteniem tika nomainīta jau četros pēcpusdienā.

Kādu balsošanas biļetenu cilvēki ieliek aploksnē, varēja redzēt diezgan viegli, jo balošanas kabīnes nebija aizsegtas, taču balsotāji neapmierinātību par to nepauda. Cilvēki balsoja ātri, liecinot – izvēle izdarīta mājās un nebija pēdējā mirkļa izšķiršanās.

Savukārt no vēlētājiem Ķengaragā var dzirdēt ļoti dažādu partiju nosaukumus, par ko nobalsots.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl