Zīle: Ja Āboltiņa tiks pie amata, tā būs politiskā vājuma pazīme

Komentāri

”Tā ir politiskā spēka atbildība. [..] Ja ”Vienotība” izvēlēsies šo ceļu iet [Solvitai Āboltiņai piešķirt kādu nozīmīgu amatu – red.], tad Latvijas sabiedrība to vērtēs nākotnē,” uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle (”Nacionālā apvienība”).

”Mēs [”Nacionālā apvienība” – red.] nenoliedzam, ka Solvita Āboltiņa nespēj vadīt vai nav kompetenta, taču jautājums ir politisks,” sacīja R. Zīle. Viņš skaidroja, ka amata piešķiršana vēlētāju svītrotajai S. Āboltiņai būtu ”politiskā vājuma pazīme”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka šajās Saeimas vēlēšanās Solvita Āboltiņa ir viena no visvairāk svītrotajām politiķēm. Viņu izsvītrojuši 6289 vēlētāju. Tikmēr Ministru prezidente Laimdota Straujuma sacīja, ka “Āboltiņa ir spēcīgs organizators, un kāpēc lai mēs šo resursu neizmantotu”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl