1 komentārs

Kādam būs jāuzņemas politiska atbildība par bēgļu krīzi, un tā būs Eiropas Komisijas vadība, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauda Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

Tāpat eiroparlamentārietis pauda viedokli, – ja Eiropas Savienības līmenī būs skaidrs, kā risināt bēgļu jautājumu, tad arī Latvijā partijas spēs atrast kompromisu. Viņš pauda, ka runa ir gan par bēgļu skaita sadalījumu, gan integrāciju. ”Baidīt par to, ka Latvija paliks izolācijā, mums nedraud. [..] Tas ir pārspīlēti,” sacīja R. Zīle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis paziņojis, ka šodien nedosies uz Briseli, kur norisināsies ES iekšlietu ministru tikšanās. Ministra vietā Latviju sanāksmē pārstāvēs pastāvīgā Latvijas pārstāve Eiropas Savienībā Ilze Juhansone. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar faktu, ka Latvijai nav savas nostājas bēgļu jautājumā.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Vadims Kislovs
    +1 +1 0

    Vadims Kislovs

    labi-pat ja pieņem tos dažus simtus ko apsolījām tad pirms viņu pieņemšanas rūpīgi katrs jāizfiltrē un tiem jāparakstās ka ievēros LV mentalitāti , LV tautas intereses un kā mazturīgiem jāparakstās personīgi par katru uzturēšanās naudas nodošanu tieši uz rokas nevis pārskatījumā + ka obligāti iesaistīsies darbā,dos ieguldījumu LV ekonomikā bet ja ne - tur ir robeža un deportācija ar zimogu passē !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl