Komentāri
Zemkopības ministrijā ir radīts blēžu inkubators, pauž deputāti
FOTO; LETA

”Zemkopības ministrijā ir radīts blēžu un krāpnieku inkubators” – tas bija viens no viedokļiem, kas šodien izskanēja Saeimā, kur tika uzklausīts Valsts kontroles ziņojums par Āfrikas cūku mēra apkarošanai piešķirtā finansējuma izlietojumu.

Valsts kontrole turpina uzstāt, ka ne visi no slimības ierobežošanai papildu atvēlētajiem 13,9 miljoniem eiro tērēti ekonomiski un lietderīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pārmeta Valsts kontrolei pārlieku lielu birokrātiju un aicināja revidentus klātienē aplūkot saimniecības, kur cūkkopji asarām acīs dedzinājuši savus lopus.

Vai cilvēcība deputātu izpratnē var kalpot par pamatu Ministru kabineta noteikumu un likumu neievērošanai un vai tik tiešām valsts kompensācijas ļāvušas iedzīvoties atsevišķām cūkkopju saimniecībām.

Vairāk skaties LNT Ziņās šovakar plkst. 20.00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl