Komentāri

Valsts prezidentam Raimondam Vējonim patlaban ir vēsturiska iespēja sapurināt šo pīļu dīķi un uzlikt savus noteikumus, jo šobrīd viņam pieder vara, šādu viedokli pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Viņš norādīja, ka tajā brīdī, kad valdība ir demisionējusi, visa vara valstī pieder Valsts prezidentam, un viņam tā ir jāizmanto atbildīgi. Pēc viņa vārdiem, Vējonim ir jābūt izlēmīgākam, sadarbojoties ar partijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Visprātīgākais ir piespiest šīs inertās politiskās partijas, kas nosauc trīs, četrus vai nenosauc nevienu – tas īstenībā nozīmē to pašu. Ja jums ir četri, tātad jums nav neviena. Jūs tikai spēlējaties ar tiem uzvārdiem, bet jums nav viena kandidāta, aiz kura jūs stāvat kā klints. Piespiest partijas nosaukt savus kandidātus, jo vienam kandidātam, kuram koalīcijas partneri saka: “nē, nē, nē, nē – mēs viņu neatbalstām,” īstenībā nav vairākuma. Tātad principā šobrīd nav neviena kandidāta ar vairākumu,” tā situāciju vērtēja Zatlers.

Kā ziņots, pēc pirmajām konsultācijām Vējonis partijas aicinājis ne vēlāk kā līdz gada beigām piedāvāt konkrētus premjera amata kandidātus un iespējamos koalīcijas modeļus.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl