Komentāri
Zatlers: Lai uzvarētu, Rietumiem nāksies iemācīties Putina noteikumus
(Foto: LETA)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins nav valsts prezidents, bet gan padomju specdienesta VDK virtuozs, savā memuāru grāmatā Kas es esmu kaimiņvalsts līderi raksturojis bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers, pēc kura vārdiem – lai uzvarētu, Rietumiem nāksies iemācīties Putina noteikumus.

Aptuveni 15 lappusēs Zatlers apraksta savas vizītes Maskavā tikšanos ar Putinu un Krievijas prezidenta portretu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī Putina vārdi un darbi bieži liekot uzdot jautājumu par to, vai Putins ir psihiski vesels, Zalters ir pārliecināts, ka “Putins ir veselāks par veselu”. “Viņam ir izteikts specdienesta virsnieka talants. Patiesībā viņš nav valsts prezidents, bet gan KGB virtuozs,” raksta Zatlers.

Zatlers grāmatā atklājis, ka, stājoties amatā, lūdzis Satversmes aizsardzības birojam viņam izstrādāt Krievijas vadītāju psiholoģiskos portretus, taču par pārsteigumu tie bijuši virspusīgi un maz noderējuši darbā. Lai prognozētu Krievijas vadītāju politisko domāšanu, Zatlers septiņus gadus reizi mēnesī skatījies visus svarīgākos Krievijas televīzijas sižetus ar Putina un pašreizējā premjerministra Dmitrija Medvedeva piedalīšanos.

“Putins sajūt sevī supercilvēku. Tādu, kurš, lai valdītu pār citiem, ciniski likvidējis pats savus trūkumus. Šobrīd Putins sācis spēli pret Rietumiem, turklāt – pēc saviem noteikumiem, kas atšķiras no starptautiskās prakses. Lai Rietumi uzvarētu, viņiem nāksies iemācīties šos noteikumus. Pretēji daudziem uzskatu, ka Putins prot arī zaudēt, taču viņš nekad nepadosies. Kā viņa iecienītajā džudo cīņā – tas notiks tikai pie žņaugšanas un sāpju paņēmiena. Tā būs arī Ukrainas konflikta laikā un citās līdzīgās situācijās nākotnē. Viņš nekad nežēlos pretinieku un nekavēsies izmantot tā vājumu vai īsu apjukuma brīdi,” raksta Zatlers.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl