Zatlers: Krievvalodīgie aizvien veic “etnisko balsojumu”, daudzi aizvien jūtas piederīgi Padomju Savienībai

3 komentāri
Zatlers: Krievvalodīgie aizvien veic “etnisko balsojumu”, daudzi aizvien jūtas piederīgi Padomju Savienībai
Ieva Čīka / LETA

Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers paudis pārliecību, ka latvieši vēlēšanās neizvēlas partiju pēc etniskās piederības, taču krievvalodīgie – gan.

Raidījumā “900 sekundes” Zatlers pauda: “Oponēšu tiem, kas saka, ka tas nebija etniskais balsojums. Latvieši nebalsoja pēc etniskās piederības, taču krievu tautības cilvēki, kas dzīvo citā informācijas sfērā, – tiem bija etnisks balsojums.”

Viņš izteica pārliecību, ka liela daļa krievvalodīgo sevi uzskata kā Padomju Savienības iedzīvotājus, nevis Latvijas. “Vistuvāk viņiem tomēr ir etniskais – “Saskaņa”, Ušakovs, “mūsu Nils”. Es nevaru teikt, ka nav etniskā balsojuma,” pauda bijušais prezidents.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • bubu
  0 0 0

  bubu

  Ne vis krievi vainigi ,bet tie visi LATVIESI ,kas ir pie valdibas stures ,sataisija LATVIESU tautu par ubagiem ,un izdzina ara no Latvijas darba meklejumos.........istenie latviesi iznicinaja visu rupniecibu ,laukasaimniecibu ,tagad mekle vainigos ,lai tikai pasi nebutu vainigi...........
 • Ha
  0 0 0

  Ha

  Kauna nav zooprezim melot."Latviesi" tiesi balsoja par zagliem "latviesiem" un lai ieriebt.Mulku un nopirkto prost...tu ir daudz kas balso nevis Par bet Pret.Bet sis aksts ,kas ta par to balsoja ?Tauta ? Sorosa azis.
 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  PSRS sen jau ir izmiris. Piemēram, Ušakovs šo to piesolija un nabadzīgie ir gatavi viņam sekot. Varbūt bagātos un nabagos salikt kopā, jo citādi būs slikti...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl