Zatlers: Jāvērtē, vai Ždanokas partijas reklāmas nav aicinājums uz vardarbību

Komentāri

Tieslietu ministrijai jau tagad būtu jādod atzinums, vai Latvijas Krievu savienības priekšvēlēšanu reklāmas nav aicinājums uz vardarbīgu valsts sadalīšanu, intervijā raidījumā ”900 sekundes” pavēstīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs un eksprezidents Valdis Zatlers.

Jāatgādina, ka Tatjanas Ždanokas pārstāvētās Latvijas Krievu savienības priekšvēlēšanu reklāmās Latgale ir pielīdzināta Krimai. Reklāma vēstīja, ka Latgalei ir jāsadodas rokās ar šo Ukrainas anektēto teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Krievu savienība, kuru vada Tatjana Ždanoka, var darboties likuma ievaros, taču, līdzko šis spēks sāks aicināt uz vardarbīgu valsts sadalīšanu, ir jārīkojas Drošības policijai, norādīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs V. Zatlers.

Cīņā par cilvēku prātiem Latvija kā maza valsts diez vai spēj uzvarēt Krieviju ar 140 miljoniem iedzīvotāju, atzina V. Zatlers. Tādēļ šajā jomā Latvijai būtu jāsolidarizējas ar Poliju, Somiju un pārējām Baltijas valstīm,

Tāpat intervijā V. Zatlers pauda, ka militāro draudu Latvijai pašlaik nav un, vērtējot no militārā aspekta, Latvija ir patlaban ir vairāk gatava stāvēt pretī agresoriem nekā, piemēram, pirms sešiem mēnešiem. V. Zatlers skaidroja, ka pēdējo mēnešu laikā ir darīts daudz valsts iekšienē, un šos darbus ir atzinīgi novērtējuši arī NATO partneri.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl