Viedoklis! Bēgļiem jāliedz iespēja izvēlēties valsti, uz kuru doties, uzskata Muižnieks

3 komentāri

Patvēruma meklētāju pārvietošana no bēgļu nometnēm Grieķijā un Itālijā norit lēni. No 160 tūkstošiem kopš rudens pārvietots vien nepilni pieci simti cilvēku. Lai procesu paātrinātu, bēgļiem vajadzētu liegt iespēju izvēlēties, uz kuru valsti doties, uzskata Eiropas Padomes cilvēktiesību komisārs Nils Muižnieks.

Komentējot lēno progresu, Eiropas Padomes cilvēktiesību komisārs Nils Muižnieks intervijā LNT ziņām norāda, ka Briselei ir jāmaina bēgļu pārvietošanas programma un jāmeklē veids, kā šo mehānismu padarīt efektīvāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņaprāt, viens no risinājumiem būtu bēgļiem liegt tiesības izvēlēties valsti, kur apmesties.

Eiropas Padomes cilvēktiesību komisārs Nils Muižnieks:

Ir jādod tāds skaidrs vēstījums patvēruma meklētājiem, ka viņiem nav tiesības uz patvērumu jebkurā sev izvēlētā valstī. Citādi visi gribēs braukt tikai uz Vāciju vai Zviedriju. Tā tas nenotiks. Nav tādas tiesības ierakstītas nekur Jāpasaka — lūk, jūs nevarat izvēlēties vienalga, kuru valsti jūs gribat, lai tur brauktu.

Latvijai ir grūti atrast patvēruma meklētājus, kas gribētu braukt uz šejieni, pauž Straujuma

”Nav tā, ka cilvēki grib braukt uz zemi, kur ir auksti,” pauda premjerministre Laimdota Straujuma. Viņa apstiprināja, ka bēgļu vidū Latvija nav sapņu zeme – tāda migrantiem ir Vācija. ”Iespējams, viņiem ir arī maz informācijas par Latviju,” sacīja premjerministre.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Kurš
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Piekrītu Muižniekam.Ja cilvēks bēg no nāves karā, svarigākais ir miers.Ja nepatik, paliec dzimtenē un cīnies par mieru tur.Ja tas miljons, no kuriem liela dala ir kareivigu vīriešu, saceltos pret Daeš uz vietas, būtu cita situācija.Tagad ierodas svešā zemē un pieprasa, ka solīti pabalsti un lieli.Lai prasa solitājiem, kas iesēdināja laivās.
 • Latvietis
  0 0 0

  Latvietis

  Kur tad paliek beglu cilvektiesibas? Vai tad tas bus vergu tirgus? Ka sadi vergi miles Latviju?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl