Vējonis: Krievija viennozīmīgi ir separātistu finansējuma avots

Komentāri

”Lai veiktu karadarbību, separātistiem, jeb precīzāk sakot teroristiem nepieciešami ievērojami līdzekļi un ir skaidrs, ka finansējums un modernā bruņu tehnika tiek nogādāta no Krievijas,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes norādīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis. 

Aizsardzības ministrs piebilda, ka pret Krieviju noteiktās sankcijas nekādā gadījumā nedrīkst mīkstināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēdējā laika notikumi liecina, ka jāmeklē jauni risinājumi sankcijām. Es varētu piekrist Igaunijai un Lietuvai nosakot jaunas sankcijas,” piebilda Vējonis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl