Vējonis: Krievija ir izvēlējusies būt par ienaidnieku, nevis partneri

1 komentārs
Vējonis: Krievija ir izvēlējusies būt par ienaidnieku, nevis partneri
FOTO: LETA

Krievija ar savu rīcību Ukrainā apliecina, ka tā ir izvēlējusies būt par ienaidnieku, nevis partneri, šodien Latvijas parlamenta rīkotajā ārpolitikas un drošības konferencē sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

Viņš norādīja uz nepieciešamību pievērst uzmanību hibrīddraudiem un tam, ka to īstenotāji izmanto gan tradicionālus, gan neierastus līdzekļus, tostarp kibertelpā, lai sasniegtu savus mērķus. Eiropas Savienībai (ES) ir vairākas iespējas, lai uzlabotu aizsardzību pret hibrīddraudiem, arī novirzot papildu līdzekļus robežas drošības stiprināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vējonis akcentēja, ka NATO ir ļoti nozīmīgs ES partneris, jo 22 valstis ir pārstāvētas abās organizācijās.

Aizsardzības ministrs pauda, ka Latvijā esam liecinieki tam, ka Krievija mūsu mediju telpā izvērš savu propagandu. Tādējādi viedokļu plurālisms tiek izmantots pret mums visiem, jo ir grūti vērsties pret meliem.

Jau ziņots, ka starpparlamentārā konference par kopējo ārpolitiku un drošības un aizsardzības politiku, kas Rīgā notiek šodien un 6. martā, ir viens no sešiem Saeimas rīkotajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl