Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus, uzskata Ušakovs

1 komentārs
Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus, uzskata Ušakovs
FOTO: Facebook/Nils Ušakovs

”Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus. Aizgājušās valdības darbu raksturo nebeidzamas intrigas, neiedomājama augstprātība pret valsts iedzīvotājiem, pilnīga nevērība pret savas valsts interesēm, kā arī ārkārtīga korupcija,” tā savā Facebook profilā raksta Rīgas mērs Nils Ušakovs. 

”Par šīs valdības fināla akordu kļuva ministru atalgojuma pacelšana par 800 eiro, kamēr bērnu pabalsti tika celti par nieka dažiem eiro. Premjera atkāpšanās, jo īpaši veids, kādā tā notika, kļuva par loģisku noslēgumu visam šīs valdības darbam.”

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Varas degradācija turpināsies vēl straujāk, ja Valsts prezidents Raimonds Vējonis neieņems aktīvu nostāju jaunās valdības veidošanā. Valsts galvai nav tiesību vienkārši gaidīt, kad esošais bezformīgais galerts ”Vienotības” vadībā norimsies un izspļaus nākamo kandidātu. Prezidentam ir pašam jābīda uz priekšu jaunās valdības veidošana. Citādāk varas degradācijas process kļūs neatgriezenisks.

”Šajā attēlā ir tiešs un neizdomāts citāts no Laimdotas Straujumas uzstāšanās angļu valodā. Šis citāts ļoti precīzi raksturo visu, kas notiek ar valdību,” pauž Ušakovs.

FOTO: Facebook/Nils Ušakovs

FOTO: Facebook/Nils Ušakovs