Valsts pārvaldē maz reālā darba darītāju, pauž Krieviņš

1 komentārs

Kvalitāte valsts pārvaldē pēdējo gadu laikā ir kritusies, un patlaban 13% amatu valsts pārvaldē ir novirzīti uz kontroli, kas neesot pareizi, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauž Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

“Ja mēs paskatāmies uz klasificēto amatu sastāvu, tad 13% no valsts pārvaldē klasificētajiem amatiem ir novirzīti uz kontroli un uzraudzību. Tas nozīmē, ka mēs kontrolējam un uzraugam, bet tā reālā darba darītāju – to, kas sagatavo normatīvos aktus, plānošanas dokumentu, ir krietni mazāk, gandrīz divas reizes mazāk,” stāsta M. Krieviņš. “Jautājums – ar ko valsts pārvalde nodarbojas, un vai tiešām mums vajag tik daudz kontroles? Tas liecina zināmā mērā par nevēlēšanos uzņemties atbildību par tām lietām, ko tad tu esi sastrādājis” viņš akcentē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Valsts kancelejas vadītājs pauž, ka valsts ierēdņiem nākamgad algu nepalielinās un ka jaunas štata vietas netiks veidotas.

Skaties video!

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Kaut nu jaunajam cilvēkam izdotos ieviest kārtību vismaz vienā Augeja stallī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl