1 komentārs

Latvijas sabiedrībā negatīvas attieksmes pret uzņemamajiem bēgļiem nav – tāda ir politiķu nostādnēs, uzskata eksprezidents Guntis Ulmanis.

Komentējot bēgļu jautājumu, bijušais prezidents norāda, ka Latvijai būtu svarīgāk atrisināt tautiešu aizbraukšanas problēmu, nevis satraukties par pāris simtiem iebraucēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ulmanis nešaubās, ka Latvijas iedzīvotāji ir iejūtīgi un izpalīdzīgi, taču tajā pašā laika uzskata, ka šobrīd bēgļu jautājumā priekšplānā ir izvirzījies tehniskas dabas jautājums par to, cik viņi saņems, kur dzīvos un ko ēdīs.

“Protams, es saprotu, ja man mēģina uzspiest [viedokli], ka dodiet šim bēglim ēdienu, maksājiet tik daudz naudas, dodiet tādu dzīvokli un attiecieties pret viņu tā… Tas padara to mazliet pazemojošu tautai, kas uzņem bēgļus,” norāda Ulmanis.

Viņš uzskata, ka sabiedrībā nav negatīvas attieksmes pret bēgļiem – tāda ir politiķu uzskatos un nostādnēs. “Es nezinu, kā (bet tas būs jāizdara)… cilvēkiem izskaidrot to, ka pabalsts bēgļiem būs stipri lielāks nekā pabalsti un pensijas Latvijas iedzīvotājiem,” teic bijušais prezidents.

Intervija ar Gunti Ulmani:

TOP komentāri

  • MILDA BREIVA
    +3 +3 0

    MILDA BREIVA

    Tagad vismaz skaidri redzam kurš grib lai izdzīvojam, kurš- lai mirstam.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl