1 komentārs

Latvijas sabiedrībā negatīvas attieksmes pret uzņemamajiem bēgļiem nav – tāda ir politiķu nostādnēs, uzskata eksprezidents Guntis Ulmanis.

Komentējot bēgļu jautājumu, bijušais prezidents norāda, ka Latvijai būtu svarīgāk atrisināt tautiešu aizbraukšanas problēmu, nevis satraukties par pāris simtiem iebraucēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ulmanis nešaubās, ka Latvijas iedzīvotāji ir iejūtīgi un izpalīdzīgi, taču tajā pašā laika uzskata, ka šobrīd bēgļu jautājumā priekšplānā ir izvirzījies tehniskas dabas jautājums par to, cik viņi saņems, kur dzīvos un ko ēdīs.

“Protams, es saprotu, ja man mēģina uzspiest [viedokli], ka dodiet šim bēglim ēdienu, maksājiet tik daudz naudas, dodiet tādu dzīvokli un attiecieties pret viņu tā… Tas padara to mazliet pazemojošu tautai, kas uzņem bēgļus,” norāda Ulmanis.

Viņš uzskata, ka sabiedrībā nav negatīvas attieksmes pret bēgļiem – tāda ir politiķu uzskatos un nostādnēs. “Es nezinu, kā (bet tas būs jāizdara)… cilvēkiem izskaidrot to, ka pabalsts bēgļiem būs stipri lielāks nekā pabalsti un pensijas Latvijas iedzīvotājiem,” teic bijušais prezidents.

Intervija ar Gunti Ulmani:

TOP komentāri

  • MILDA BREIVA
    +3 +3 0

    MILDA BREIVA

    Tagad vismaz skaidri redzam kurš grib lai izdzīvojam, kurš- lai mirstam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl