2 komentāri

Lai arī Krievija tagad ir kļuvusi neprognozējama, patlaban Latvija skaidri zina, ko var sagaidīt no saviem rietumu partneriem. ”Mēs esam tik lielā drošībā kā nekad agrāk. [..] Es neplānoju savā mūžā vēlreiz pakot koferus,” sacīja bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā 900 sekundes.

Patlaban rietumvalstis vismaz savā retorikā kļuvušas stingrākas, un tagad rietumi ir atmetuši domu būt ”maigiem un mīlīgiem” pret Krieviju. Eksprezidente pauda, ka rietumvalstu sankcijas pret Krieviju, par kuru nepietiekamību viņa iepriekš bija nobažījusies, ir “labāk iedarbojušās, nekā es domāju”.

”Sankcijas katra pati par sevi nebija lielā apmērā, turklāt sankcijas vienmēr ir kā asmens ar divām pusēm, no kura arī pašiem var būt kaitējums. Taču tagad var redzēt, kā sankcijas iedarbojas, piemēram, – tagadējais Krievijas rubļa kritums,” sacīja V. Vīķe-Freiberga.

Tāpat bijusī prezidente pauda, ka tagad rietumos ir atmestas iepriekšējās bažas nesākt nekādas teritoriālās aizstāvības programmas, jo tas varētu kaitināt Krieviju. ”Tagad vēlme nekaitināt Krieviju vairs nav nozīmīga. Latvja nekad nav bijusi tik drošās rokās ar saviem partneriem,” sacīja eksprezidente.

Viņa arī sacīja, ka Latvijas iedzīvotājiem ir jāmāk būt pateicīgiem par, kas jau ir sasniegts un tagad ir jāuzstāda sev tādi mērķi, kas parādītu, ka esam savas brīvības cienīgi.

TOP komentāri

 • Andra
  0 0 0

  Andra

  Kada patriote HA-HA!!! kura aizskreja nezin kur un tad jau atgriezas kā prezidents.Smiekli par tadiem patriotiem .Ko tad nu jūs nezdīvojat Latvija, bet braucat nezin kur un no turienes bļaujat ka jūs esat patrioti KLAUNI KLAUNI visa ta politika valdība un aizbraukušie tā saucamie latvieši
 • Dzika
  0 0 0

  Dzika

  Kas sunim asti cels, ja ne pats?... No "drosam rokam" jau atbrauca! Kada Latvijai ir neatkaruiba!!! Cik KVADRATMETRU (es uzsveru-kvadratmetru)Latvijai ir palicis? Visa zeme tacu iztirgota!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl