Komentāri

Politika ir tāds žanrs, kurā darbojas pēc principa – ja vien neesi gluži ”iesēdināts”, tad dažādu iemeslu pēc notiek mēģinājumi tajā atgriezties atkal, pauda žurnālists Māris Zanders.

Kā liecina Latvijas pieredze, politiķi nebaidās atkārtoti kandidēt vēlēšanās arī tad, ja aiz muguras ir kāda neveiksme, piemēram, izgāzies jauno vilcienu iepirkums. Plašāk par Latvijā pēdējā laikā piedzīvotajām nedienām ar iepirkumiem, piemēram, jaunu vilcienu vai fotoradaru iegādi, varat uzzināt šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnālists Māri Zanders uzskata, ka Latvijā dažādas politiķu neveiksmes nereti tiek asāk uztvertas nekā citās valstīs. ”Tas ir mēroga jautājums – Latvija ir tik maza valsts, ka mēs šīs neveiksmes ļoti sāpīgi gan izjūtam, gan uztveram,” pauda M. Zanders.

Pasaules praksē nav nekas neparasts, ka politiķi turpina savus profesionālos centienus arī pēc piedzīvotām neveiksmēm, norāda žurnālists. ”Piemēram, Francijas eksprezidents Nikolā Sarkozī vēlēšanās ieguva ļoti sliktu rezultātu, likās, ka viņš ir norakstīts, viņam bija skandālu vairāk nekā vajag, taču tas viņam netraucē atkal kandidēt,” pauda M. Zanders.

Problēma ir tajā, ka Latvijas politikā bieži neienāk jauni cilvēki, bet pārsvarā darbojas “vecais planktons”, pauda žurnālists. “Tagad ir tā, ka faktiski nekas nemainās,” viņš norādīja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl