5 komentāri

“Sabiedriskā transporta biļešu cenu celšana ir Rīgas mēra Nila Ušakova tieša atbildība. Pērn mērs īstenojis dažādas ar transportu saistītas aktivitātes, un tagad šīs aktivitātes ir jāfinansē ar rīdzinieku naudu,” tā intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Premjerministre gan sīkāk neskaidroja, kuras tieši N. Ušakova aktivitātes tagad nākas finansēt Rīgas iedzīvotājiem, vien norādīja, ka tās saistītas ar transporta jomu. “Acīmredzot, mērs ir nopietni izvērtējis savas aktivitātes,” ironizēja L. Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pašvaldības darbā valdība iejaucas tad, ja pašvaldība pārkāpj likumu. Citādi pašvaldība var rīkoties likumdošanas ietvaros,” sacīja L. Straujuma.

Viņa arī norāda, ka, ja Rīgas dome pārkāps likumu, tad Vides aizsardzības un reģionālā ministrija (VARAM) attiecīgi rīkosies.

Rīgas sabiedriskajā transportā cels cenas, un tajā vaino valdību

Galvaspilsētas Rīgas sabiedriskajā transportā līdz 1,15 eiro par braucienu tiks paaugstinātas biļešu cenas, paziņojuši Rīgas pašvaldības pārstāvji, turklāt cenu kāpumā vainojot valdību.

Jaunā vienas biļetes cena būs vienlīdzīga ar viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksu, ko aprēķinājis uzņēmums Rīgas satiksme. Tagad tā ir 1,175 eiro. Rīgas satiksme atzīst, ka iepriekš kļūdījās aprēķinos un tādēļ tagadējā pašizmaksa ir zemāka par iepriekš aprēķināto 1,20 eiro līmeni par vienu pasažiera pārvadājumu.

Dārgas automašīnas, nekorekti iepirkumi – tikai daži no Rīgas satiksmes pārkāpumiem

Rīgas pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme ir virkne nekārtību, kuras uzņēmuma vadība nav nedz novērsusi, nedz sniegusi skaidrojumu par tām Valsts kontrolei, intervijā 900 sekundes sacīja Valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

TOP komentāri

 • Aita
  0 0 0

  Aita

  ir tāds sporta veids - ping pong .....es bumbiņu tev metu bet tu bumbiņu man met ....tā tas viss izskatās no malas. Rīgas pašavaldība saka ka valdība vainīga bet valdība ka Rīgas pasvaldība. Bet secinājums ir viens, ka biļešu cena būs 1.15 no 1.februārā .....un neviens nav vainīgs . Ir tāda sens stāsts - karalis ik pēc laika tautai palielināja nodokļus, tauta vienmēr raudāja ka nasta par smagu , bet kad kartējo reizi karalis palielināja nodokli tauta sāka smieties , jo vienkārši tādu nodokli viņa pie labākās gribas nevarēja vairs samaksāt .....tā arī tas beigsies Rīgā , tauta vienkārši nevis raudās bet smies un biļetes nepirks un brauks pa velti ...Domāju ka mūsu valdībai un pašvaldībai ir steidzamie jāsēžas pie sarunu galda, jāsaprot ka tie kas brauc sabiedriskā transportā ir trūcīgais slānis - pārējie savās automašīnās ......jāsaprot ka biļešu cena ir neatbilstoša lielākai daļai Latvijā strādājošiem . Vai kāds ir pasekojis reāliem cipariem strādājošo darba algai , jo vidējā darba alga neko neizsaka tāpat kā vidējā temperatūra slimnīcā vienā palātā.
 • tarzants
  0 0 0

  tarzants

  Lai ar valdiba atmaksa no saviem lidzekliem bilets sabiedriska tronspta,valdiba ar Rigas domi ir divkosi pet tautu,runa vienu un dara pavisam citu.
 • nesaprotu
  0 0 0

  nesaprotu

  Kad beidzot Jūs uzaudzēsiet mugurkaulu? Kad Jūs beidzot pastāvēsiet par savām tiesībām? Visiem ieteiktu nepirkt biļetes un punkts!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl