Tiesu spriedumi ir jāsaprot ne tikai juristiem, bet visai sabiedrībai, saka Vējonis

Komentāri

Tas, ka tiesnesim nepatīk skaidrot savus lēmumus, nenozīmē, ka viņš var to nedarīt – tā īsumā varētu atstāstīt vienu no galvenajām šodienas tiesnešu konferences tēzēm. Šajā konferencē ik gadu soģi no visas valsts apspriež Latvijas tiesu sistēmas trūkumus, un šogad centrālā tēma bija tiesu komunikācija ar sabiedrību.

Ar stipru armiju nepietiek, lai Latvijas iedzīvotāji justos droši – ir jāspēj arī uzticēties, ka likums pret visiem būs vienāds – ar šādu atziņu ikgadējo tiesnešu konferenci atklāja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš akcentēja, ka liela daļa aizdomu par negodīgām tiesām ceļas no pašu tienešu attieksmes, ka lēmumi sabiedrībai nav jāskaidro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Raimonds Vējonis:

Tiesas darbs nebeidzas ar taisnīgi izlemtu lietu un juridiski precīzu nolēmumu. Nolēmums, kurš rakstīts tikai juristiem saprotamā valodā, ir vienkārši un pārliecinoši jāizskaidro arī tiem, kuriem nav speciālu juridisko zināšanu.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl