2 komentāri

Krievijas televīzijā demonstrētais Solvitas Āboltiņas citāts ar kritiku Latvijas žurnālistu darbam un filmai Ģenerālplāns bijis sagrozīts un izrauts no konteksta – tā piektdien, 1. aprīlī, LNT Ziņām situāciju skaidroja pati Vienotības līdere un Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Krievijas televīzijā ievietotais politiķes citāts izpelnījies plašu kritiku Latvijā, jo Āboltiņas teiktais it kā apstiprināja Krievijas raidījuma viedokli par Rietumu īstenoto informatīvo karu pret Krieviju. Āboltiņa skaidro, ka nav zinājusi, kuram medijam konkrētajā brīdī sniedz interviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solvita Āboltiņa:

Intervija notika pēc filmas pirmizrādes, un mana kļūda ir, ka medijs nestādījās priekšā. Droši vien, ja medijs būtu stādījies priekšā, tad es vai nu interviju atteiktu, vai padomātu, vai kādā veidā nevar ielikt no manas intervijas kādu fragmentu, un tādā veidā pavērst pret to, kas notiek mūsu valstī. Tas ir klasisks piemērs, kādā veidā strādā šī te informācijas propagandas mašīna.

Spilgts piemērs ļoti labai montāžai, kad, intervējot kādu personu tik ilgi, kamēr to viedokli dabū. Arī Latvijā šad tad mēdz iemontēt tieši to citātu, viņu pasniedzot. Šis diemžēl ir tas piemērs, kurš varbūt ir sāpīgs un kuram ir lielas politiskas sekas. Izmantojot manas amatpersonas statusu, iemontēts kaut kas, no tā, ko es teicu, pilnīgi izraujot no konteksta.

Internetā arī pieejama Āboltiņas intervijas pilnā versija, kas liecina, ka politiķes citāts, kas parādīts Krievijas televīzijā un izpelnījies plašu kritiku, ir samontēts no trim atsevišķām daļām.

Video

TOP komentāri

 • Nu re
  0 0 0

  Nu re

  Vienkārši, neticēt nevienam Kremļa krieva vārdam. Katrs vārds ir naida un nacisma pārpilns.
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Tik pieredzējušai un sevi augstu vērtējošai politikei, runājot par tik smagu tēmu, gan vajadzētu noskaidrot, kam un ko viņa saka.Protams, par upuri var krist jebkurš, bet cik bieži nav bijis, kad Āboltiņas kundze ir pārmetusi citiem šādus un lidzigus negadījumus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl