Komentāri
Straujuma: Grieķijas krīzes dēļ stingrāk varētu uzraudzīt visu ES valstu budžetus
Foto: LETA

Grieķijas situācija varētu veicināt stingrāku kontroli pār eirozonas valstu budžetiem un aizņēmumiem, pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Latvijas valdības vadītāja, kura rīt piedalīsies eirozonas valstu līderu sanāksmē, atzina, ka pagaidām ir grūti prognozēt, kā attīstīsies situācija pēc referenduma Grieķijā. Tomēr viņa uzskata, ka būs jārunā par eirozonas kopējo stabilitāti un kontroles mehānismu ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai mums perspektīvā negadās atkal kāda eirozonas valsts, kurā var sākties problēmas, noteikti nākotnē tiks pastiprināti kontroles mehānismi valstu budžetam un aizņemšanās procedūrām,” pauda L. Straujuma.

Pastāv 80% iespēja, ka Grieķija pametīs eirozonu, saka eksperti

Vairāki ekonomisti skaidro, ka nākamās 48 stundas Grieķijai būs izšķirošas, un varbūtība, ka valstij būs jāizstājas no eirozonas, ir aptuveni 80%.

Eiropas Savienības (ES) līderi ir pauduši nožēlu par referenduma rezultātiem un skaidro, ka ”nē” balsojums situāciju tikai pasliktina.
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl