7 komentāri

”Grūti pieņemams, ka notiek salūts dienā, kad atkal atsākās Latvijas okupācija. Tas ir grūti pieņemams emocionāli,” tā, vaicāta par Rīgas mēra Nila Ušakova pausto, ka Krievija finansēs 9. maijā notiekošo salūtu Rīgā, sacīja premjerministre Laimdota Straujuma.

Tāpat Krievijas finansējums tiek novirzīts arī citām aktivitātēm, piemēram, dažādiem neviennozīmīgiem pētījumiem Latvijā, sacīja L. Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā viņa atzina, ka pagaidām neko nevar darīt, lai Krievija nedotu naudu ”Uzvaras dienas” salūta organizēšanai. ”Es nevaru tagad pateikt, cik tas ir juridiski. Te nevar rīkoties pēc principa – es gribu, es laužu. Tā nevar. Jāskatās, vai tur ir kāds juridisks pamats,” sacīja Ministru prezidente, atbildot uz jautājumu, vai Krievijai varētu liegt šāda finansējuma piešķiršanu.

Drošības iestādes patlaban regulāri sniedz ziņojumus valdības vadītājai par notiekošo un Krievijas naudas plūsmām Latvijā, pauda L. Straujuma.

Skaties video!

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs atzina, ka salūts 9. maijā, kas Latvijā tiek plaši svinēta kā “Uzvaras diena”, notiekošā salūta finansējumu nodrošinās Krievija. N. Ušakovs arī aicinājis visus iedzīvotājus piedalīties 9. maija svinībās, lai redzētu, “ka tur viss notiek citādi, nekā ir pieņemts domāt”. Rīgas mērs arī norādīja, ka vēlētos, lai 9. maijs kļūtu par Latvijā svinamo dienu.

Atjaunot

Teksta tiešraide

TOP komentāri

 • ES
  +8 +8 0

  ES

  Cik atceros, komunistiskā terora upuru piemiņas mītiņā Latvijas valsts galvaspilsētas mēra nebija,vismaz redzams nebija, bet valsts okupācijas oficiālā sākuma svinības Rīgā,šķiet, noritēs skaļi un koši.KAUNS RIGAI UN RIDZINIEKIEM.
 • ome 15
 • Kents
  +1 +1 0

  Kents

  Kā tas ir aizliegt? Mums ir demokrātija. Ko katrs grib, to arī svin. Vai Jums iizvēlīgā demokrātija?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl