Straujuma: Deputātam, kas braucis dzērumā, būtu jānoliek mandāts

1 komentārs

Deputātiem, kas sēdušies pie automašīnas stūres alkohola reibumā, būtu jānoliek deputāta mandāts, ir pārliecināta Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Jautāta, kam būtu jārosina mandāta nolikšana, L. Straujuma sacīja, ka tai ir jābūt deputāta paša iniciatīvai.

Foto: EPA/LETA

Foto: EPA/LETA

Premjerministre Laimdota Straujuma:

Es viņa vietā noliktu mandātu, jo mēs visu laiku runājam par drošību bērniem, drošību cilvēkiem uz ielām, un, ja ar tādām promilēm vada automašīnu, tad, manuprāt, būtu jānoliek mandāts.

Partija Vienotība trešdien, 10. decembrī, valdes un frakcijas kopsēdē izvērtēs deputāta Veiko Spolīša rīcību, kurš pirms mandāta apstiprināšanas tika pieķerts braucam dzērumā.

Deputāts Spolītis par braukšanu dzērumā: Pārrēķinājos ar aliņiem

Pats Veiko Spolītis atzinis, ka, rēķinoties ar to, ka pāris alus kausi neietekmēs automašīnas vadīšanas spēju, viņš tomēr esot ”pārrēķinājies”. ”Tā ir nepiedodama rīcība, jebkurā gadījumā – negudra rīcība. Nožēloju savu nodarījumu un jau saņēmu sodu Latvijas Republikā noteiktajā kārtībā,” tā sacīja pats V. Spolītis.

Tikmēr ētikas pasniedzēja Latvijas Universitātē Skaidrīte Lasmane uzskata, ka šajā gadījumā būtu pārāk bargi prasīt V. Spolīša atkāpšanos.

Filozofijas profesore: Spolīša atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība

Profesore uzskata, ka pilnīgi pietiks ar Spolītim jau piespriesto soda mēru, jo deputāts savu vainu ir pilnībā atzinis un nožēlo izdarīto.

TOP komentāri

  • Nika
    0 0 0

    Nika

    Vai tam Spolītim pašam trūkst prāta /vai kauna/,lai aizvāktos vismaz uz laiku no politiskās skatuves? Vai tad akurāt vēlētājiem jāiet ar bomi rokās, lai to izdarītu?
    Kas mums par likumiem, ka deputāts ir pielīdzināts Dievam?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl