Straujuma: Āboltiņa ir spēcīgs organizators

1 komentārs

”Solvita Āboltiņa ir spēcīgs organizators, un kāpēc lai mēs šo resursu neizmantotu,” jautāta par to, vai S. Āboltiņa varētu ieņemt kādu amatu valdībā, sacīja pašreizējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Tajā pašā laikā viņa uzsvēra, ka šobrīd nedz partijā ”Vienotība”, nedz ar citiem koalīcijas pārstāvjiem vēl netika spriests par to, kā varētu dalīt ietekmes sfēras topošajā valdībā.

”Mēs neesam šo variantu apsprieduši partijā, un mēs vēl neesam tikušies ar koalīcijas partneriem,” sacīja premjerministre. Viņa norādīja, ka par kāda ministra amatu netika runāts arī ar pašu Solvitu Āboltiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Premjerministre sacīja, ka vēl ir viena nedēļa laika, lai spriestu par iespējamo valdības sastāvu un ministru krēslu dalījumu.

TOP komentāri

  • IKA
    0 0 0

    IKA

    Vēlēšanas parādīja, ka tauta negrib Āboltiņu!Vai nav skaidrs?Lai viņa iet kūtī sūdus mēzt ar savu lielo organizatora talantu.Kāds sakars ar mūsu valdību šai dāmai? Paldies-NEVAJAG!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl