Komentāri

Saeima vērtēs iespēju Rīgas satiksmes transporta braukšanas tarifu noteikšanu uzticēt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai. Deputāti šodien nolēma šo likumprojektu nodot izskatīšanai komisijās. Dokuments paredz, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija regulētu arī galvaspilsētas sabiedriskā transporta pakalpojumus un ka braukšanas tarifus nevarētu noteikt lielākus par ekonomiski pamatotām izmaksām.

Likumprojekta atbalstītāji norāda, ka tas varētu samazināt nesen paaugstinātās biļešu cenas Rīgas satiksmes sabiedriskajā transportā. Tam iebilda partija Saskaņa, norādot, ka likumprojekts ir brāķis, turklāt tā pieņemšana biļešu cenas noteikti nesamazinātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Regulatora pārstāvis šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina, ka Rīgas sabiedriskā transporta tarifu regulēšanas pārņemšana negarantētu, ka maksa par braukšanu samazinātos.

Kā skaidroja regulatora padomes loceklis Rolands Irklis, izvērtējot tarifu aprēķināšanu, iespējams, varētu panākt izmaksu samazinājumu, taču uz gala cenu tam nebūtu lielas ietekmes.

Viņš arī norādīja, ka regulatoram nav sabiedriskā transporta tarifu aprēķināšanas metodikas, tāpēc, ja šis darbs tiktu uzdots, būtu jāveic grozījumi arī daudzos citos likumos un normatīvajos aktos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl