3 komentāri

Patvēruma meklētāji, kurus jāuzņem Latvijai, lielākoties būs no Tuvo Austrumu valsts Sīrijas un Āfrikas valsts Eritrejas. Izskan bažas par to, vai Latvija ir gatava viņus pilnvērtīgi iekļaut mūsu sabiedrībā.

Migrācijas lietu eksperte Aija Lulle norāda, ka tas ir iespējams, ja tiešām būs politiskā griba radīt sistemātisku pieeju patvēruma meklētāju integrācijai. Tas nozīmē atbalstīt gan skolas, gan sociālos dienestus, gan bēgļu iekļaušanos darba tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • mudzis
  +1 +1 0

  mudzis

  Diez KĀPĒC kundzes runa neiet kopā ar ķermeņa valodu, sakot "mēs varam to izdarīt", galva tiek purināta. Un - kāds sakars 2.pasaules kara bēgļiem ar šodienu - TADratos pa Latvijas ceļiem, lai paglābtos no frontes līnijas, pārvietojās sievietes ar bērniem un sirmgalvji, vīri spēka gados karoja (tagad "bēgļi" ir jauni vīrieši), TAD neviens bēglim par vietu ratos neprasīja 10 000 USD. Un vēl - ar ko pār mūsu robežu ieplūstošie vjetnamieši atšķiras no Grieķiju apsēdušajiem "bēgļiem"? Un KĀPEC pasaules lielie neko nedara, lai novērstu tos it kā karus, kā dēļ tad rodas šie "bēgļi"?
 • edis roziņš
  0 0 0

  edis roziņš

  Katram savs mēris= cūkām savs, eiropiešiem= savs... Cūkām tas neko nemaksā, āfrikāņiem gan,- un mēris gatavs! Bail, ka tie stobri tiks pavērsti arī pret Eiropu! 07.09.15.
 • Neko nepateica
  0 0 0

  Neko nepateica

  Lūk Latvijas ekspertu līmenis - viņa neko nepateica - vajagot konstruktīvu risinājumu - ko viņa visus gadus darījusi..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl