Komentāri

”Saskaņas deputāts Nikolajs Kabanovs varētu būt četrus mēnešus ārā no Saeimas, un tajā laikā varētu saņemt arī minimālo algu. Varbūt, ka šāds sods – morāli un materiāli nopietns – deputātiem liks padomāt, vai ir vērts atkārtot,” tā, komentējot Saeimas kārtības rulli, kas paredz stingrākus sodus par deputātu neadekvātu uzvedību Saeimā, sacīja 11. Saeimas deputāts Kārlis Seržants (ZZS).

Jāatgādina, ka pirms diviem gadiem deputāts N. Kabanovs uz Saeimas sēdi ieradās dzērumā.

Saeima ceturtdien, 16. oktobrī, pieņēma grozījumus Saeimas kārtības rullī, paredzot virkni izmaiņu parlamenta darbu regulējošajā likumā. Par Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpumiem deputātam varēs liegt runāt Saeimas sēdēs vai arī pavisam izslēgs no Saeimas sēdēm. Attiecīgi tiks ieturēta no mēnešalga 20% apmērā par katru neapmeklēto sēdi. Pēc ieturējumu atvilkšanas deputātam jāsaņem vismaz minimālā mēnešalga.

Piedāvājam aplūkot arī kadrus no kanāla YouTube, kur deputāts N. Kabanovs redzams “kunga dūšā”:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl