Seile, visticamāk, drīz vairs nesēdēs izglītības ministres krēslā, pauž Viņķele

Pievienot komentāru
Seile, visticamāk, drīz vairs nesēdēs izglītības ministres krēslā, pauž Viņķele
LETA

“Gan Šadurska kungs, gan Āboltiņas kundze ir izteikusies diezgan kritiski par Seiles kundzes iespēju pildīt jeb dabūt nomināciju uz nākamo kabinetu kā izglītības ministrei,” intervijā TV3 Ziņām pauda Vienotības politiķe Ilze Viņķele. 

Tajā pašā laikā I. Viņķele pauda, ka šāda situācija, ka Seilei vairs, visticamāk, neuzticēs vadīt Izglītības un zinātnes ministriju, ir “pilnīgi aplama, nepareiza un kropla”.

Viņķele arī piebilda, ka Seile patlaban “nav dabūjusi pilnu partijas frakcijas atbalstu savam darbam”, un arī tas ir viens no šķēršļiem darba turpināšanai.

Taču, kā pauda Viņķele, jaunu kandidātu šim amatam varētu būt grūti atrast, jo “parādiet man to cilvēku, kas uz šādiem nosacījumiem mēģinās nākt uz smagas nozares vadību”.

Jau vēstījām, ka Seiles darbs ticis kritizēts vairākkārt. Plašu rezonansi radīja spēja komunicēt ar sabiedrību pēc koristu ģībšanas Jauniešu Dziesmu un deju svētkos, kā arī skolotāju atalgojuma jautājums.

Tikmēr izglītības darbinieku arodbiedrības pārstāvji pauduši, ka kā Seiles pēcteci labprāt redzētu pašreizējo ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu.

Pedagogu arodbiedrība plānojusi pieprasīt izglītības ministres demisiju