Seile: Nevar gaidīt ķīmijas un fizikas eksāmenus, ja nav skolotāju, kas tos māca

1 komentārs

Ķīmijas vai fizikas obligātais eksāmens būtu atbalstāma ideja, taču pašlaik būtu jāstrādā pie tā, lai nodrošinātu, ka skolās ir attiecīgo priekšmetu skolotāji. Proti, pašlaik trūkst speciālistu un fizikas un ķīmijas skolotāju vecums ir augstāks nekā vidējais skolotāju vecums, sacīja izglītības un zinātnes ministres amata kandidāte Mārīte Seile.

”Es atbalstu to, ka valstij ir iespējas izraudzīties sev prioritārās nozares. Līdz ar to tā [ķīmijas vai fizikas obligātais eksāmens vidusskolu beidzējiem – red.] ir prātīga ideja, bet ar nosacījumu, ka līdztekus šai idejai mēs precīzi saprotam, kā šī ideja tiks ieviesta. Tagad ir nepietiekams fizikas un ķīmijas skolotāju skaits. Ārkārtīgi svarīgs jautājums ir, kas būs tie cilvēki, kas nodrošinās šo priekšmetu mācīšanu,” sacīja M. Seile.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atzina, ka prioritāte ir jaunu speciālistu piesaiste skolām.

Jau ziņots, ka partijas Vienotība valde trešdien, 29. oktobrī, nolēma virzīt Iespējamās misijas vadītāju Mārīti Seili izglītības un zinātnes ministra amatam.

TOP komentāri

  • ome
    0 0 0

    ome

    Ja skolotaji grib lielakas algas lai strada ka citur pasaule nevis vasara 3 menesus atpusas un kur vel macibu laika brivlaiks kad berniem Taa vinam par visu vel klat piemaksa Loti labi iekartojusas bet maca lielako dalu tikai tiem berniem kam macibas padodas bet tie kas atgriezusies no Lielbritanija virsu neskatas Super skolotaji it seviski arpus Rigas kaa mazi privai uznemumi ko un kaa gribu daru

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl