Komentāri

Par ģimenēm jaunajā valdības deklarācijā tiek runāts diezgan maz, turklāt rodas sajūta, ka tā ir rakstīta ar domu, – ka tik kaut ko neapsolīt, tā intervijā 900 sekundes sacīja Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka.

“Drošības sajūtas pēdējos gadus nav bijis. Kā jau mēs zinām – ja kaut kas tiek uzrakstīts, ne vienmēr tas tiek izpildīts, kā arī diskutēts ar sabiedriskajiem vai sociālajiem partneriem. Man nav tādas sajūtas, ka ir iespējams uzticēties – ka tas, kas solīts, tas tiek izdarīts,” sacīja Salaka.

Viņa sacīja, ka no jaunās – Kučinska – valdības nesagaida ne pozitīvus, ne negatīvus pārsteigumus.

“Katrā ziņā – nekādā gadījumā nevajadzētu samazināt budžetā atvēlētos līdzekļus ģimeņu atbalstam,” pauda Māmiņu kluba vadītāja, akcentējot, ka par ģimeni valdības deklarācijā kopumā tika runāts ļoti maz. “Iespējams, ka tas bija tāpēc – nesasolīt par daudz,” sacīja Salaka. “Šajā deklarācijā punkti par ģimenēm ir izveidoti ļoti viltīgi,” viņa pauda.

Video – skaties šā rīta sarunu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl