Komentāri

Prezidenta Raimonda Vējoņa lēmums varbūt ir pats lielākais trieciens partijai Vienotība tās pastāvēšanas vēsturē. Jau kopš Vienotības dibināšanas šis politiskais spēks vienmēr ir vadījis valdību, bet tagad premjera amatam nominēts citas partijas pārstāvis. Vienotība šodien nolēma vispirms uzklausīt Kučinski, bet partijas atbalstu viņam vēl nesola.

Valsts prezidents Vējonis pirms Jaunā gada bija paudis pozīciju, ka premjera postenis būtu jāsaglabā Vienotībai. To, ka viņš tomēr nominējis Zaļo zemnieku pārstāvi Māri Kučinski, Solvita Āboltiņa dēvē par nepatīkamu situāciju. Tomēr Vienotība vienojusies, ka diskutēs ar Kučinski, lai saprastu, vai viņa vadībā Vienotība spēs realizēt savus mērķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Solvita Āboltiņa

Šādā situācijā, kas nav patīkama Vienotībai, mums ir jāvar nolikt malā sarūgtinājumi. Politiķus ievēl nevis lai viņi zīmētos un apliecinātos, bet lai viņi realizētu konkrētus valsts attīstības un izaugsmes uzdevumus. Un mēs izvērtēsim, vai šajā valdībā tas ir iespējams.

Vienotības deputāte Ilze Viņķele premjera amata atdošanu citai partijai vērtē kā lielu zaudējumu.

Partijas valdes un frakcijas kopsēdē neesot izskanējuši viedokļi par palikšanu opozīcijā, šodien apliecināja Āboltiņa, tomēr šādu iespēju viņa neizslēdz.

Vienlaikus partijā ir virkne deputātu, kuri strādāt opozīcijā nevēlas nekādā gadījumā. Ar reģionālajām partijām saistīto Vienotības deputātu spārns pārstāv viedokli, ka partijai nākamajā valdībā ir noteikti jāstrādā. To apliecina deputāts Inesis Boķis no Valmieras partijas.

Tomēr var sagaidīt grūtas diskusijas par amatiem. Vienotības līdere Āboltiņa ļoti skeptiski komentē Zaļo zemnieku piedāvāto amatu sadalījumu Kučinska valdībā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl