4 komentāri

Lai arī šobrīd skaitās, ka Latvijai nav pozīcijas bēgļu jautājumā, praktiski var uzskatīt, ka Latvija ir pateikusi “nē” bēgļu papildu uzņemšanai. Šo viedokli līdz 8. oktobrim gan vēl var mainīt.

Taču, pat ja tā nenotiks un Latvija paliks pie sava “nē”, tas nebūt nenozīmē, ka bēgļu jautājums ir slēgts. Ja vairums Eiropas Savienības dalībvalstu tomēr paudīs atbalstu Junkera plānam, tas būs jāpieņem tik un tā. Tādēļ ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs šodien izteica bažas, vai nešaujam paši sev kājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars Rinkēvičs, ārlietu ministrs:

Mēs nekad nezinām, kas notiks pēc gada un kādu atbalstu mums vajadzēs no mūsu pašu partneriem. Vēl viens jautājums – esmu to teicis, komentējot situāciju. NATO gaisa telpas kontrolēšana arī ir brīvprātīga. Viņi arī var pateikt – mums te arī ir ekonomiskās problēmas, un attiecības ar Krieviju ir varbūt citādāk jāveido, un arī atteikties piedalīties. Diskusijas par solidaritāti ir pārmetušās uz NATO, lai kā daudziem liktos kāds sakars? Lielāka daļa ES valstu ir arī NATO valstis.

 

TOP komentāri

 • Tante
  +3 +3 0

  Tante

  Iedomājieties situāciju, ka es dodos uz Sīriju pēc patvēruma? Un 100 % dabūtu par to lodi pierē, nevis treknus pabalstus un bezmaksas dzīvošanu.
 • ES
  0 0 0

  ES

  No kara bēgošajiem ir jāpalīdz, bet ar nosacijumiem, ka iebraucēji ievēros mūsu tradīcijas,dzīvesveidu,strādās.Runājot par solidaritāti, ko piesauc politiķi-kur ir Eiropas solidaritāte pret Austrumeiropas valstīm subsidiju pieškiršanā?Lielāka atbildība jāuzņemas valstīm, kas savā laikā kolonizēja un izlaupīja Afrikas zemes, ieskaitot ASV.Vēl es nesaprotu, kā starp bēgliem var būt tik daudz jaunu vīriešu.Vai sava zeme un mājas nav jaaizsargā?
 • zini
  0 0 0

  zini

  Tāpēc lai arī brauc tie melnīši ,jo vairak ,jo labāk atšķaidīs tavas stulbās latvāņu smadzenes!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl