Komentāri
Rinkēvičs: Nevajag maldināt sabiedrību par migrācijas procesiem un bēgļiem
Foto: AFP/LETA

”Es domāju, ka mums nevajadzētu šobrīd maldināt sabiedrību, ņemot vērā tos migrācijas procesus, ka mēs varētu ”aizslēgties”. Es nezinu, vai mums tas izdosies, vai neizdosies,” tā komentējot bēgļu migrēšanu uz Eiropu, tostarp Latviju, pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš pauda, ka ”lielā mērā tas ir jautājums par plašāku diskusiju Eiropas Savienībā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es varu tikai atbildēt to, ka es tiešām jūtu, ka Eiropas Savienība atrodas varbūt vienā no savām visdziļākajām krīzēm. Ja katrs paliksim pie sava, tad tie, kas reāli cietīs, būs valstis, kurām ir arī nopietnas problēmas austrumu kaimiņa telpā. Un diemžēl Latvija ir viena no tām. Nu, tad tas viss ir jāsver kausos,” tā sacīja E. Rinkēvičs.

Eiropas Komisijas priekšlikums Eiropas Savienības valstīs papildus izmitināt 120 tūkstošus imigrantu, nozīmētu, ka Latvijai 250 bēgļu vietā būtu jāuzņem divreiz vairāk – 526 cilvēki. Tā teikts Eiropas Komisijas sagatavotā dokumenta melnrakstā, kas nonācis vairāku preses izdevumu rīcībā.

Foto – Minhene sagaida bēgļus:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl