Komentāri

Lemjot par jautājumu, vai šogad Latvijas prezidentam Andrim Bērziņam ir jāapmeklē Otrā pasaules kara beigu svinības Maskavā, jāņem vērā vairāki jautājumi un tas, ka Latvija šā gada pirmajā pusē ir prezidējošā valsts Eiropas Savienības (ES) Padomē, sacīja Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Krievija jau tagad ir sākusi gatavošanos vērienīgām svinībām – pagājuši 70 gadi kopš Nacistiskās Vācijas sagrāves Otrā pasaules kara laikā. Maskavā aicināti ierasties daudzu valstu prezidenti, tostarp Latvijas prezidents Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vispirms es gribētu šo jautājumu pārrunāt ar prezidentu tieši, nevis ar mediju starpnuecību. Ir skaidrs, ka par šo jautājumu vajdzētu diskutēt arī Eiropas Savienības iekšienē. Vairāku valstu vadītāji jau ir izteikuši viedokli, un tās ir viņu tiesības. Taču jāņem vērā, ka pēdējā laika notikumi un tas, kā tie ir attīstījušies, padara daudzu valstu vadītājiem viesošanos Maskavā stipri problemātisku,” sacīja E. Rinkēvičs.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl