Rinkēvičs: Krievija grib atgriezties starptautiskajā politikā ar statusu – ar mums ir jārēķinās

4 komentāri

Viens no Maskavas mērķiem, veicot uzlidojumus Sīrijā, ir panākt to, ka Krievija atgriežas starptautiskajā politikā “ar statusu, ka ar mums tomēr ir jārēķinās”, tā raidījumā 900 Sekundes pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Rinkēvičs akcentēja, ka ir jāatceras, ka situācija Sīrijā ilgst jau četrus gadus. Pilsoņu karš sākās 2011. gada sākumā, un tālāk sekoja Islāma valsts izveide. Laikus nerisināta krīze pāraug lielā konfliktā, un tagad ir jauns šā konflikta eskalācijas posms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ārlietu ministrs pauda, ka Krievijas uzlidojumi Sīrijā norāda, ka Krievijas mērķis ir atbalsts Asada režīmam. “Arvien vairāk apstiprinās informācija, ka uzlidojumi tiek veikti pret visiem opozīcijas spēkiem,” pauda ministrs.

Tāpat Krievijas iesaiste Sīrijas karā varētu būt bijis arī mēģinājums nedaudz novērst uzmanību no Ukrainas, pauda Rinkēvičs. “Tas gan nav izdevies. Normandijas valstis skaidri pateikušas, ka Ukrainas jautājums no dienaskārtības nekur nav pazudis,” sacīja ministrs.

Video!

Internetā publicēti video liecina, ka Krievija Sīrijā uzbrūk civiliedzīvotājiem

Krievijas pēdējo dienu laikā Islāma valstij veiktie uzbrukumi izraisījuši asas diskusijas valstu līderu starpā. Vairāki analītiķi un lielvalstu līderi pauduši bažas, ka uzbrukumi vērsti nevis pret Islāma valsti, bet pret ASV atbalstītajiem valdības opozicionāriem. Tādējādi tiek pausts viedoklis, ka Krievija patiesībā atbalsta Sīrijas prezidenta Bašara al Asada militāros spēkus, nevis apkaro terorismu.

TOP komentāri

 • lasītājs
  +2 +2 0

  lasītājs

  Tie rinkēviča izteicieni, brīžiem liek šaubīties par viņa prāta spējām.
 • ALEKSANDRS Кузьмин
  +1 +1 0

  ALEKSANDRS Кузьмин

  BISTAMI SLIMS CILVEEKS ,KURSH NEJEEDZ KO RUNÄ UN TÄDAM TÄDS POSTENIS --- VAI TUR AUGSHÄ GUDRÄKI CILVEKU NAV --- MAN PRIEKS, KA NEREDZU VINJA RUNAS IGDIENÄ UN SEN NEDZIIVOJU LATVIJÄ ---TIK NESAPROTU VIENU KÄPEEC TAUTA PIELJAUJ UN SHIS CILVEEKS IR VEL SAVÄ POSTENII -- TACHU NO TÄ ATKARIIGA TAUTAS NÄKOTNE UN VEL NEPATIIK KA SHUNELIS KVEKSHJ ,BET SAVÄ ÄDÄ VINJSH TAK DOMÄ ,KA IR SVARIIGA PERSONA
 • lasītājs-2

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl