Rēzeknes mērs vēl aizvien vēlētos izdot PSRS varoņus slavinošu grāmatu

1 komentārs

Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs vēl aizvien uzskata, ka būtu jāizdod Padomju savienības varoņus slavinošā grāmata Soveršennoje jimi bezsmertno (Viņu paveiktais nav aizmirstams), tā Rēzeknes domes vadītājs atzina raidījumā 900 sekundes.

Jau ziņojām, ka pērnā gada augustā Drošības policija izvērtēja šīs grāmatas saturu un ieteica to neizdot. Drošības policija pauda, ka autora Jurija Sediševa garadarbs ir centiens pasniegt Latvijas vēstures notikumu atbilstoši Krievijas oficiālajai vēstures doktrīnai, un šādi centieni ir vērsti uz Latvijas valstiskuma apšaubīšanu un noniecināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas nav pretlatvisks izdevums, jo grāmata veidota par to pašu Latviju. Nu kā var interpretēt biogrāfiju? Tur ir vai nav noteikti fakti. Nekāds viedoklis grāmatā nebija izteikts. Tur bija minēts tas, kur viņš [grāmatas varonis – red.] dzīvoja, kur tika nogalināts, kādus darbus padarīja,” tā trešdienas rītā raidījumā 900 sekundes pauda A. Bartaševičs.

Lai arī Rēzeknes deputāti ir pieņēmuši lēmumu klausīt Drošības policijas ieteikumam un nefinansēt grāmatas izdošanu, pats Rēzeknes mērs ir pārliecināts, ka grāmata tomēr būtu jāizdod, viņš atzina intervijā raidījumam.

Skaties video!

TOP komentāri

  • mes
    +3 +3 0

    mes

    Nu lūk, tādi mums ir Latvijas pilsētu mēri... Ušakovs Rīgā, Bartaševičs Rēzeknē... Par kādu brīvu un neatkarīgu Latviju mēs esam cīnījušies?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl