Komentāri

””Citadele” pašlaik tiek pārdota tāpēc, ka Godmaņa kungs, iegrūžot pensionāru naudu ”Parex” bankā un glābjot savus paziņas un draugus, parakstīja apņemšanos. Tā paredz, ka Eiropā valdībām nav iespēju uzturēt komercbankas finanšu sektorā. Jau tad bija zināms, ka šī banka būs jāpārdod,” tā LNT ”900 sekunžu” duelī pauda ”Vienotības” pārstāvis Jānis Reirs.

Savukārt ekspremjers, “Vienoti Latvijai” pārstāvis Aigars Kalvītis uz to atbildēja šādi: ”Nu jūs iebraucāt pilnīgā grāvī. [..] Jūs slēpāties ar savu partiju krūmos un liktenīgajā naktī, kad vajadzēja balsot par finanšu sistēmas glābšanu saistībā ar ”Parex”, jūs balsojāt pret ERAB aizdevumu. Tad, kad nāca Valdis Dombrovskis pie varas, nauda jau bija saņemta un līgumi – parakstīti – viņam atlika tikai šo naudu iztērēt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spraigākos pirmsvēlēšana dueļa momentus skatieties šeit:

LNT Ziņu dienests kopš 4. septembra uzsāvis pirmsvēlēšanu maratonu, raidījumā ”900 sekundes”, rīkojot politiskos dueļus. Politiskajā duelī 18. septembrī piedalīsies ”Vienotības” pārstāvis Jānis Reirs un ”Vienoti Latvijai” pārstāvis Aigars Kalvītis.

Lasi vēl