Rasnačs pieļauj, ka Privatizācijas aģentūras valdes atkāpšanās saistīta ar politiskajām spēlēm

0 Komentāru
Rasnačs pieļauj, ka Privatizācijas aģentūras valdes atkāpšanās saistīta ar politiskajām spēlēm
Foto: LETA

Iespējams, Latvijā ir politiski grupējumi, kas vēlas, lai bankas Citadele līguma noslēgšana tiktu pārcelta uz nākamās valdības darba kārtību, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina tieslietu ministra amata kandidāts Dzintars Rasnačs.

Tajā pašā laikā viņš norādīja, ka tā ir tikai viena no versijām par to, kādēļ, uzskatot, ka rīt parakstīt paredzētais Citadeles pārdošanas līgums ir neizdevīgs un sasteigts, atlūgumus iesnieguši Citadeles bankas akciju turētājas – Privatizācijas aģentūras – valde.

”Es negribētu attīstīt sazvērestības teoriju,” tajā pašā laikā norādīja Dz. Rasnačs.

”Redzēju Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas reakciju, un saprotu, ka jautājums ir ļoti nopietns. Tagad ar steigu tiek meklēti PA divi valdes locekļi,” sacīja tieslietu ministra amata kandidāts.

”Domāju, ka šī būs ļoti smaga nasta nākamajai valdībai,” viņš sacīja.

Tāpat viņš atzina, ka saistībā ar bankas Citadele pārdošanu ”ļoti daudz kas nav zināms ne man, ne jums, ne plašākai sabiedrībai”.

Dz. Rasnačs arī akcentēja, – lai arī Nacionālā apvienība, kuru viņš pārstāv jau sākotnēji uzskatījusi, ka Citadele nav jāpārdod, pašlaik šis iesāktais process ir jāpabeidz.

Jau ziņots, ka tikai pirms dažām dienām valdība deva savu akceptu nosacījumiem, pēc kādiem PA var pārdot tās rīcībā nodotās valstij piederošās bankas Citadele akcijas. Pēc valdības sēdes kļuva skaidrs, ka līguma nosacījumi vairs netiks mainīti. Tāpēc dienu pirms līguma noslēgšanas Privatizācijas aģentūras valde nolēma atkāpties.

0 Komentāru