Komentāri

Iespējams, Latvijā ir politiski grupējumi, kas vēlas, lai bankas Citadele līguma noslēgšana tiktu pārcelta uz nākamās valdības darba kārtību, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina tieslietu ministra amata kandidāts Dzintars Rasnačs.

Tajā pašā laikā viņš norādīja, ka tā ir tikai viena no versijām par to, kādēļ, uzskatot, ka rīt parakstīt paredzētais Citadeles pārdošanas līgums ir neizdevīgs un sasteigts, atlūgumus iesnieguši Citadeles bankas akciju turētājas – Privatizācijas aģentūras – valde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es negribētu attīstīt sazvērestības teoriju,” tajā pašā laikā norādīja Dz. Rasnačs.

”Redzēju Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas reakciju, un saprotu, ka jautājums ir ļoti nopietns. Tagad ar steigu tiek meklēti PA divi valdes locekļi,” sacīja tieslietu ministra amata kandidāts.

”Domāju, ka šī būs ļoti smaga nasta nākamajai valdībai,” viņš sacīja.

Tāpat viņš atzina, ka saistībā ar bankas Citadele pārdošanu ”ļoti daudz kas nav zināms ne man, ne jums, ne plašākai sabiedrībai”.

Dz. Rasnačs arī akcentēja, – lai arī Nacionālā apvienība, kuru viņš pārstāv jau sākotnēji uzskatījusi, ka Citadele nav jāpārdod, pašlaik šis iesāktais process ir jāpabeidz.

Jau ziņots, ka tikai pirms dažām dienām valdība deva savu akceptu nosacījumiem, pēc kādiem PA var pārdot tās rīcībā nodotās valstij piederošās bankas Citadele akcijas. Pēc valdības sēdes kļuva skaidrs, ka līguma nosacījumi vairs netiks mainīti. Tāpēc dienu pirms līguma noslēgšanas Privatizācijas aģentūras valde nolēma atkāpties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl